| BlackBriliant a întrebat:

Joc gta 5 si in primele ~30minute merge bine, fara lag.
Dupa aproximativ 30minute de joc, apare un lag continuu(adica merge din reluare, mai pe romaneste)..Folosesc msi afterburner si mi-am dat seama ca, dupa~30minute,valorile sunt crescute:
GPU:45grade
MEM:322
CPU:55
RAM:5200
Ce componenta e de vina? Toate? Multumesc

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Placa video? Te rog nu spune amd vegalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru BlackBriliant):

Ii poti aloca cat vrea sufletul tau. Ai nevoie de o placa video dedicata daca vrei sa te joci ca lumea, Vega e buna ca se uiti la filme si sa joci titluri retro.

| ZyRRe a răspuns:

Ce setup ai?
Ma gandesc ca e slab procesorul si se infierbanta repede, ori trebuie sa ii schimbi pasta termoconductoare.

Răspuns utilizator avertizat