| TheKKosmyyn a întrebat:

Joc metin2ro, pe Volans, si am un rib+9 pm 36, mortala+9, abanosi+9, si koif de 21+9 M4 iures, si M3 aura, am lv 36, Si vreau sa fac G la aura, cum pot face 100kk?
Funda pentru cel mai bun raspuns (Fara a vinde iteme).

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Ca sa faci usor trebuie sa bagi bani in joc sa cumperi pergamente exorcism si citit concentrat, si sa bagi multe carti odata.
Ca sa faci bani trebuie sa farmezi, mergi la metin2 map2 si valea sengryoung sau daca rezisti si in desert.
Spargi metince iti cad carti (poate si aura) si le vinzi, mai cad pietre, poate iteme cu pv, etc.
Faci iteme si le vinzi, poti farma si FMS-uri riburi la Brutali si rib la arahanibig grin
Bafta!

| TheKKosmyyn explică (pentru Ovydiw):

Cum pot face sa am mai mult noroc la carti, de ex iures, aura,vartej, corp, tais, forta, binecuvantare si nu prostii. Daca imi spui ceva de genu funda!