| catalino200 a întrebat:

Joc metin2ro si am multihack-ul m2bob.Cum sa folosesc fish-ul sa prind mai bine, ma refer la fishdelay si botdelay.Dar shopbot? Ce pot face cu acest shop bot? Imi pare interesant acel farmbot, dar nu stiu din nou cum se foloseste?
Daca ma ajutati cu toate acestea + buffbot dar numa daca vreti- dau funda(explicit la fiecare)
!@@@!

7 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Poti sa-mi dai multihack-ul sa vad? am ceva experienta in asa ceva laughing. Si daca vad cred ca as sti sa-l fac. Sau macar zi-mi de unde il ai, de pe ce site. Poti sa-mi trimiti mesaj daca vr sa nu fie public. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bogatasul a răspuns:

Salut.De unde ai luat m2bobul?