| Andwta a întrebat:

Joc Transformice si as vrea sa stiu ceva! In legatura cu totemul. Poti sa faci mai multe toteme adica una cu sageti una cu baloane etc. Sa va explic mai detaliat deci fac un totem cu sageti si nul vreau sa il resetez. Adica sa il pastrez dar sa mai fac inca unu.

Răspuns Câştigător
| eliminatorul01 a răspuns:

Intr-un fel poti dar daca ai o mie de soricei salvati poti daca nu, nu poti dar in legatura cu intrebarea ta poti sa face o amestecatura de chesti in totem. Orce vrei :bile, scanduri etc si apoi cand te plictisesti de totem dai pe pana cea galbena sau albastra si dai reset.Dar daca vrei sa mearga totemul trebuie sa te dai pe modulul graeu

| Andwta explică (pentru eliminatorul01):

Da asta stiam, dar mersi de ajutor

1 răspuns: