| IonutMihay a întrebat:

Salut..Joc un metin..Metin2 GodOfWar ...prima zi mi-a mers.dar dupa cand vreau sa deschid clientul imi zice: Metin2.Create_No_Apropriate_Device? de ce? s daca aveti o solutie cevahappy Dau funda:p

3 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Buna.Probabil si-au schimbat clientul incearca si tu sa il stergi si sa il downladezi din now si daca nu merge nu stiu big grin. FUNDA? ::big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| IonutMihay explică (pentru TTTeofiLLL):

Pai làm descarcat de vreo 5 orilaughing dar degeaba..acelasi raspuns...si + nu si`au schimbat clientu ca am pr care joaca si le merge.

| IonutMihay explică:

Deci?:S