| rexzila98 a întrebat:

Salut jock dead rising 2 si mi se misca in reluare pot face ceva sa se miste normal? Am memorie ram 2 GB trebuie mai mare sau pot face alceva sa mearga normal jocul?

Răspuns Câştigător
| MisleadMagic a răspuns:

Da, iti trebuie 3 Gb de RAM, dar uite toate cerintele pentru joc

Intel Processor - Core 2 Duo E7300 2.66GHz
AMD Processor - Phenom II X2 550
Nvidia Graphics Card - GeForce GTS 250
ATI Graphics Card - Radeon HD 3870
RAM (Memory) - 3 GB
Hard Disk Space - 8.5 GB
Direct X - 9

Acum depinde si ce ai in rest, daca vrei sa-ti mearga mai bine.

Sper ca te-am ajutat ^_^

1 răspuns:
| babanelu a răspuns:

Te-ai gandit ca poate fi de la placa video?
cauta pe google cerinte sistem dead rising2 si verifica daca toate componentele tale sunt compatibile cu cele afisate acolo... daca sunt la limita sau sunt bune. incearca sa scazi din rejolutie si din detalii