| kostyyy26 a întrebat:

la cs cand dau sa schimb cfg-ul cu altul se blocheaza jucatorul,ma pot invarti/uita, dar nu pot sa ma misc, dupa care ma scoate din joc.ce trebuie moficat? pls funda

3 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Pai nu trebuie nimic, trebuie doar cand intri in CS, sa dai exec nume.cfg! Atentie! Nu trebuie sa dai cand esti in joc si joci

| Ponce a răspuns:

Da-mi id-ul tau! ( in speranta ca te pot ajuta )

| kostyyy26 explică:

Pai asa fac, intru in cs, deschid consola, scriu exec nume.cfg,enter,si nu-mi schimba cfg-ul, sta cateva momente si atat pe urma se inchide.ce nu am mai spus eu despre cfg, este ca contine no recoil si am inteles ca trebuie modificat ceva dar nu stiu ce.pls ma ajutati?