| paul55 a întrebat:

Salut, la metin2.ro, la biletele de v2 din item-shop sunt de doua feluri:1. cele care costa 7 md si daca le dai paznicului poti intra in v2. 2. celalalt care costa 42 md si te lasa sa treci intr-un alt etaj in v2, iar intrebarea mea este ca: aceste bilete, adica doar cel de 7 md ma intereseaza, acest bilet, se poate vinde daca imi fac un magazin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate vinde linistit!

1 răspuns:
| manymanu a răspuns:

Daca vrei sa faci mai multi bani pe metin2 uite aici niste hack-uri functionabile care te pot ajuta : http://metin2-hacks-for-all.webs.com/