| 22cool22 a întrebat:

Imi spune cineva ce trebuie sa fac in padure ca sa fac rost de bani(metin2)? adica am auzit de la unii ca pe 1 ora ies de acolo cu 100kk.......adica vand itemele ce pica sau ce?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.Si eu joc metin2.ro si este tare am lv 35 etc. Sa revenim la subiect, acolo iti dorpeaza anumite iteme... cred ca prietenii tai isi iau conturi mai mici strang 2 inventare si poate le vand si fac 100kk pe ora+ce yang mai dropeaza la mobi. Sper ca te-am ajutat, si sper si o fundita^^ Succes!