| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.
La Metin2Ro cum pot sami transform calu armat intr-un mount ( leu)?

6 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Poti cumpara unul. Iti recomand mistretul fiindca este foarte bun la atac.

| ogreaxel a răspuns:

Poti cumpara unu. Cel mai bine iti recomand sa cumperi un mistret. Leul te ajuta doar la viteza, pe cand mistretul te ajuta la atac.

| JusticeForCraiova explică (pentru ogreaxel):

Am auzit ca se poate face numai daca ai autorizatie de pe site + pergamentu evolutiei

| ogreaxel a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Eu am castigat la event. Poti vinde sau poti cumpara unul, dar nu stiu sigur daca gasesti la un pret ieftin.

Răspuns utilizator avertizat
| iceyps a răspuns:

Nu se poate.