| YoChriss a întrebat:

LA NFS Most Wanted 2005, apare eroare cu insert disc. Inainte imi mergea, dar acum numai vrea sa porneasca. Am Daemon Tools si PowerISO, dar nu stiu cum sa fac sa mearga din nou. Mentionez ca jocul are 4 cd-uri iso. Cum il pot face?

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Eu am folosit nenumarate crackuri si nu am intalnit niciodata un virus:-? Nu, nu ai nevoie de DT sau POwerIso. Crackul este un un executabil capabil sa-ti lanseze jocul chiar daca nu este original
Daca ai versiune 1.3 la NFS downloadeaza de aici http://megagames.com/download-ready/294993/0
Tu nu trebuie decat sa copiezi fisierele alea in folderul cu nfs;)

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Cauta un crack pentru joc, asta sigur o sa-ti rezolve problema.
P.s. incearca mai multe crackuri in caz ca nu merge primulwinking

| YoChriss explică (pentru DuDDy24):

Poti sa imi explici cum sa fac? Nu trebuie sa fac ceva cu Daemon Tools sau PowerISO? Crackul nu are virusi?

| DuDDy24 a răspuns (pentru YoChriss):

Eu am folosit nenumarate crackuri si nu am intalnit niciodata un virus:-? Nu, nu ai nevoie de DT sau POwerIso. Crackul este un un executabil capabil sa-ti lanseze jocul chiar daca nu este original
Daca ai versiune 1.3 la NFS downloadeaza de aici http://megagames.com/download-ready/294993/0
Tu nu trebuie decat sa copiezi fisierele alea in folderul cu nfs;)