| YoChriss a întrebat:

La NFS Most Wanted scrie "Please insert the correct CD, press OK and restart application". E ceva legat de DaemonTools si de PowerISO, dar nu stiu cum sa il fac sa mearga (jocul are 4 CD-uri). Cine imi explica PAS CU PAS, primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de DeamonTools. Dupa ce l-ai instalat o sa vezi ca poti rula acele "CD-uri" Il rulezi si o sa iti porneasca instalarea. La sfarsit s-ar putea sa ai nevoie si de un crack asta numai daca jocul nu porneste sau se inchide des ( Si acest crack il gasesti usor pe google).

| YoChriss explică (pentru AlexUnder):

PAS cu PAS - lipsa;
Am mentionat ca este deja instalat DaemonTools si PowerISO;
AM DEJA JOCUL!

| ????? a răspuns (pentru YoChriss):

Frate, el doar ți-a explicat, nu trebuie să sari așa cu gura. dacă ești așa bun descurcă-te singur

| AlexUnder a răspuns (pentru YoChriss):

Scuze atunci. Nu am fost foarte atent la intrebare. Atunci ai nevoie doar de un crack pe care il gasesti pe net. Il descarci il pui unde ai instalat jocul si deschizi jocul cu acel crack.