| Stefanistaaa a întrebat:

Am o cunostinta care si-a cumparat de curand Nfs Most Wanted si cand pune cd-ul pentru a instala jocul ii apare: "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application". Cd-ul e original.
help!

Răspuns Câştigător
| Nickelback a răspuns:

TrEBUIE sa il joace de pe CD. Posibil sa se instaleze cu Demon Tools.Nu e greu dar daca nu a folosit niciodata acest program sa cheme pe cineva care stie.BFT!

3 răspunsuri:
| YangMin a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.Pun pariu că 95% dintre voi nu o vor face!

| Catalin_8097 a răspuns:

laughing Trebuie sa-si bage crakwinking baga smile. good19 sa-ti dau linkul cu crak, ca nu ma lasa sa-l bag aici ca-s prea multe majuscule rolling eyes

| alezu a răspuns:

Are nevoie de crack!