| moniii5 a întrebat:

imi spune si mie cineva cum sa instalez nfs most wanted pas cu pas? am facut pana la un punct dar de acolo nu stiu ce sa mai fac...am pus key code si am asteptat sa se incarce si pe urma i.am dat finish si cand ii dau click pe el scrie "please insert the correct DVD-ROM, select ok and restart application"

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai din cauza ca nu i-ai adaugat si crack-ul. asta o faci dupa ce ai instalat jocul si iti apare aceea eroare. de obicei il gasesti pe primul dvd cand il deschizi cu daemon tools sau alt program de genul. apoi cand intri pe dvd ( in my computer click dreapta si open) trebuie sa fie undeva acolo un alt folder denumit altfel ( crack, device, etc. ) care sa nu aiba treaba cu jocul na si cand intri in acel folder cand il gasesti trebuie sa gasesti o imagine ca aceeasi ca a jocului. are aceeasi poza.na pe acel folder dai click dreapta si copy. intri apoi in folderul in care ai instalat jocul pe calculatorul tau si acolo dai paste. trebuie sa iti apara un chenar care sa te intrebe daca vrei sa copiezi acel folder acolo. si sa fi atenta ca in acel chenar cand te intreaba asta apare aceeasi imagine dar cu '' mb '' diferit ( de exemplu prima de sus are 4.5 mb iar cea de jos are 6.7 mb ) si daca exista aceasta diferenta inseamna ca ai facut totul bine, respectiv ai gasit imaginea corecta care ai copiat-o si dai ok. apoi merge. bafta happy

1 răspuns:
| moniii5 explică:

Da...am facut.dar cand ii dau click pe el nu mai imi apare chestia aia imi apare sa astept si nu intra in joc