| Kadaj89 a întrebat:

Salut la toata lumea cum as putea face un hack pentru id-uri yahoo? ca sa aflu parola mea pe care mia sparto altcineva?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Poate nu ti-a spart-o nimeni. Poate pur si simplu ai uitat-o.
Nu nu poti recupera parola daca ti-a fost sparta.
Daca mai tii minte intrebarile si raspunsurile pe care le-ai pus atunci cand ai facut id-ul il poti sterge.(nu iti pot da mai multe detalii aici, eu nu am incercat niciodata am citit doar pe net).
Aceasta e singura metoda sa nu mai aiba acces acea persoana, sa-l stergi!

Bafta!

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

E practic imposibil.
Nu ai cum si nici nu vei gasi un asemenea program.
Pot sa-ti angajezi un hacker daca vrei sa spargi ceva.
Sa stii ca gratiile nu le poate insa...

| Kadaj89 explică (pentru Magnifico):

Termina ce aveai de spus

| Kadaj89 explică (pentru Magnifico):

Adica nu o sa pot sa imi mai recuperez niciodata parola de la yahoo?

| Kadaj89 explică (pentru Magnifico):

Aha... mersi

| Magnifico a răspuns (pentru Kadaj89):

Poate nu ti-a spart-o nimeni. Poate pur si simplu ai uitat-o.
Nu nu poti recupera parola daca ti-a fost sparta.
Daca mai tii minte intrebarile si raspunsurile pe care le-ai pus atunci cand ai facut id-ul il poti sterge.(nu iti pot da mai multe detalii aici, eu nu am incercat niciodata am citit doar pe net).
Aceasta e singura metoda sa nu mai aiba acces acea persoana, sa-l stergi!

Bafta!