| BoogdanN a întrebat:

Salut la toata lumea.De ce cand intru in TEAM FORTRESS 2 si dau sa intru in server cand se incarca ajunge la 70% si apoi se blocheaza ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| tarik44 a răspuns:

Instaleaza platforma steam. www.steampowered.com. Fa-ti cont. Si Instaleaza jocul.

Dai la Store si in dreapta la Search scrii Team Fortress 2. Jocul este Free pe steam. si merge pe orice server. e Varianta Originala.
.

2 răspunsuri:
| tarik44 a răspuns:

Ai Steam, sau e vreun patch din ala luat de pe vreun site?

| BoogdanN explică (pentru tarik44):

Imi poti spune te rog de unde sa iau jocul si sa mearga si serverele? iti du funda.