| S3ntimentBoY a întrebat:

Mah de ce cand intru in TEAM FORTRESS 2 si dau sa intru in server cand se incarca ajunge la 70% si apoi se blocheaza ce as putea face?

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Intra pe www.steampowered.com descarca si instaleaza steam-ul de acolo, descarca jocul de pe site-ul lor. ai rabdare cand te conectezi la un server, da setarile pe low in caz ca pc-ul tau merge lent si vei rezolva problema.

daca vrei PREMIUM in TF2, da-mi add la id de mess: stefan_crime1

| iulica138 a răspuns (pentru wannabe):

Cum dau setarle pe low?

| Andrei_Mason_1976 a răspuns (pentru iulica138):

Din setari le dai la cele mai mici