| dyana18 a întrebat:

Salut la toata lumeahappyva rog daca puteti ajutati-ma cu ceva: am un calculator nici prea nou nici prea vechi, de vreo ca-ti va anisoribig grin, si mi-a instalat varmiu un counter-strike care nu imi place cum merge.Park merge in reluare si nu am lag sau alte programe deschise. pur si simplu merge rau. mi-am schimbat de curand windowsul (windows xp) si nu am instalat programe multe in calculator numai cele esentiale ca sa zici ca e prea plin si de aia merge sacadat jocul.nu stiu.imi puteti recomanda o versiune counter-strike compatibila cu calculatorul meu?big grin va rog mult!happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Alege ->>> Counter Strike 1.6 versiuni
http://www.onlyus.ro/category/jocuripc/colectiecounterstrike/

Counter Strike 1.6.exe NO STEAM - http://tinypaste.com/48574aae
SAU
COUNTER STRIKE 1.6 FULL V.21
Descarca: http://www.x-url.com/gg1
SAU
Counter Strike 1.6 [Full] + [Bots]
http://tinypaste.com/49b6a164
SAU
Counter Strike 1.6 [Online]
http://tinypaste.com/0b957a1d

Bafta!

| dyana18 explică (pentru neluL):

Ok mersi.dar una dintre ele are 2 parti de descarcat.cum se proceaza? le descarc pe aman2 normal si dupa?

| neluL a răspuns (pentru dyana18):

Descarci amandoua partile si dupa ce dezarhivezi prima parte ->automat se dezarhiveaza si a doua (se unesc ambele parti automat prin dezarhivare)! O sa-ti apara un folder nou cu jocul complet dezarhivat. E simplu!

| dyana18 explică (pentru neluL):

Ok mersi. oricum am descarcat ala cu 2 parti si tot asa merge.incerc din alealaltebig grin

| dyana18 explică (pentru neluL):

Nelu avand in vedere ca tot tu mi'ai rasp t mai intr cevabig grin:d care e diferenta dintre cs steam si non steam? eu am mai descarcat versiuni si cica erau steam.si nu'mi aparea ca joc normal.trebuia sa mai intalez ceva nu? sau c e steamu ala? te ajuta a ceva?big grinbig griniti multumesc

| neluL a răspuns (pentru dyana18):

STEAM este un modul dezvoltat de cei de la VALVE pentru a tine sub control serverele si clientii care utilizeaza jocurile create de VALVE (counter-strike + alte jocuri) sub motivele ca prin intermediul modulului respectiv se pot face update-uri jocurilor. Pentru client reprezinta o modalitate, mai usoara ce e drept, de a utiliza o licenta pentru a accesa serverelere de jocuri VALVE. Ideea in mare este ca daca ai STEAM instalat pe calculator si serialul cumparat de la VALVE poti sa joci pe servere cu STEAM (in curand nu o sa mai ramana non-STEAM decat cele "de cartier") si ai garantia ca cel putin 70% din jucatori, joaca cinstit.
Modulul Steam il gasesti aici http://store.steampowered.com/about/
Licenta ai aici http://evogfx.4umer.com/t284-actizitionarea-unei-licente-de-steam
Jocul il descarci de pe site-ul oficial.

| dyana18 explică (pentru neluL):

Mersi fain.ti'am dat deja fundabig grin

| dyana18 explică (pentru neluL):

Trebuie sa cumpar licenta? pai eu nu locuiesc in romania.gratis nu o pot lua?big grin

| dyana18 explică (pentru neluL):

Ooooooff si tot nu stiu cum sa folosesc steam asta.imi trebuie neaparat licenta? si am obs ca daca deschid steam ca sa bag cs imi trebuie un key.de unde fac rost?

| dyana18 explică (pentru neluL):

Am priceput in mare la c trebuie steam.si restul.dar eu nu pot sa cump licenta nu pot juca nu? si daca joc fara steam nu e bine?big grinbig grinmi'ar placea sa am steam ptk am auzit ca joci mai bine.si tinta e mai buna.dar licenta astaaaa...

| neluL a răspuns (pentru dyana18):

Licenta o cumperi! mokka nu poti sa joci! Key-ul acela se cumpara.

| dyana18 explică (pentru neluL):

Ok ok.am inteles.iti multumesc