| jencik14 a întrebat:

Salut la toti! am avut Windows Xp si ma jucam BattleField 2 fara probleme.Am instalat Windows 7 si am instalat jocul din nou cind intru in joc aleg serverul pe care doresc sa joc intru pe server joc maxim 2, 3 minute si ma da afara si imi e scris ca am primit kick de la PunkBuster nu stiu ce fac si asa imi arate pe toate serverele. ajutati-ma va rog vreau foarte mult sa ma joc din nou

2 răspunsuri:
| MihayJupanu a răspuns:

Inseamna ca ai un programn instalat de pe un sv special ca sa ti-l bloccheze, sau ai o eroare de la jocwinking

| jencik14 explică (pentru MihayJupanu):

Nu stii ce pot face?