| Aly_9916 a întrebat:

Salut, la toti auzi am si eu o problema: acum 3 luni mi-am bagat Transformers 2 si imi mergea mai greu (windosul era nou bagat) si la un momendat am cedat si eu si pc si l-a dezinstalat dupa un timp l-am bagat din nou k vroiam cu orice pret sa il inchid si spre surprinderea mea mergea perfect...am reusit sa il inchid a inceput sa imi apara problema la pc si am bagat din nou acelasi windous si mi-a fost dor de Transformers si l-am bagat iar, dar ca acum merge ca prima oara, adica greu si l-am sters si l-am bagat iar si tot asa merge puteti sa ma ajuati va rog sa imi spuneti cum pot sa il fac sa mearga, iar bine va rogggg funda + vott

Răspuns Câştigător
| ddanmetinmedia a răspuns:

In primul rand scrie pe NET Transformers 2 system req si vezi cat iti cere apoi vezi daca ai placa video rami procesor etc.
In al doilea rand cand instalezi transformers la sfarsit o sa trabuiasca sa instalezi Directx 9.0 sau 9.1
Daca nici asa nu merge intra in joc si dai pe LOW tot si iti va merge mai bine dar se va vedea mai prost.