| Aly_9916 a întrebat:

Salut, la toti auzi am si eu o problema: acum 3 luni mi-am bagat Transformers 2 si imi mergea mai greu (windosul era nou bagat) si la un momendat am cedat si eu si pc si l-a dezinstalat dupa un timp l-am bagat din nou k vroiam cu orice pret sa il inchid si spre surprinderea mea mergea perfect...am reusit sa il inchid a inceput sa imi apara problema la pc si am bagat din nou acelasi windous si mi-a fost dor de Transformers si l-am bagat iar, dar ca acum merge ca prima oara, adica greu si l-am sters si l-am bagat iar si tot asa merge puteti sa ma ajuati va rog sa imi spuneti cum pot sa il fac sa mearga, iar bine va rogggg funda + vott

1 răspuns:
| 3dyTzz a răspuns:

Asta poate fi din cauza MEmori grafice( placa video) sau din cauza hardawului tau depinde ce memorie are pc tauwinking funda?