| digitall a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema mi-am reformatat pcu mi-am pus windous xp si tot aceeasi problema mereu cand vreau sa ma conectez la internet imi apare ca am scris gresit parola sau nu se conecteaza deloc. Mam conectat si la alte retele de internet (romtelecom) si merge perfect. Tin sa mentionez ca sunt la RDS-RCS. Se poate sa fie problema de la placa de retea? (mi-am pus mai demult windous 7 si mergea bine dar am o problema cu placa video si nu poate fi instilata pe windous 7 ) Iam sunat si pe cei de la RDS-RCS sa mi-l faca si nici eu nu au reusit prin telefon au venit si la mine si au zis ca nu e de la ei. Va rog cine stie sa ma ajute si pe mine il rasplatesc cu o funda. Multumesc...

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Problema la rds este ca trebuie sa iti faci o conexiune locala sau ceva de genu. daca vrei pot sa te ajut maine. add tr3i_g si stam de vorba.
mai simplu ti-ar fi chiar daca ai decat un singur calc sa iti iei un routher, e 60 de lei cel mai ieftin si nu mai ai nici o treaba.

1 răspuns:
| Amylove11 a răspuns:

Pai uite, si eu am patit la fel, la mine cand conectam internetul imi aparea ca parola este scrisa gresita deoarece atunci cand parola este formata din cifre, sunt doua zone ale tastaturii pe care le poti folosi cu cifrele (de la 1pana la 9) in partea dreapta a tastaturii si sus deasupra literelor (nu stiu daca m-am exprimat corect, dar sper ca ai inteles ), deci daca parola contine si cifre incearca sa folosesti ambele optiuni pe rand si este imposibil sa nu mearga.(eu una asa am facut)