| DanDannn a întrebat:

Salut la toti... imi puteti spune niste nume de jocuri, care sa fie desprinse din realitate / sa aiba un adevar istoric? multumesc!
Vreau doar numele jocului, si sa nu fie de strategie...

Răspuns Câştigător
| kiddycud a răspuns:

Mount & Blade : With Fire and Sword.Are o singura chestie de strategie.Te plimbi pe harta de la cetate la cetate.Da cand esti pe campu de lupta ii RPG.Si ii cu epoca medievala.II cu Moscova(Rusia); Skopja(nu mai stiu de unde ii) etc.

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Hi:] eu iti recomand Echoes of Sorrow =] eu cred ca a fost adevarat=[]