| breakdance1106 a întrebat:

Salut la toti.
Intrebarea ar fi urmatoarea... Cum e posibil sa ma fure astia de la steam? Adica am vrut sa cumpar CS:GO, am platit cu paysafecard, banii s-au dus, dar jocul nu l-am primit :/ scrie Transaction Failed, dar banii numai sunt... Am trimis mail la Steam Support, dar nu vor sa imi raspunda. de aceea va intreb aici :/ Cineva stie ce s-a intamplat?

Ms anticipat.

1 răspuns:
| Kore22 a răspuns:

Incearca sa-i contactezi si sa le povestesti ce s-a intampla. Ei tin o evidenta a tranzactiilor efectuate.