| UnNumeCiudat a întrebat:

La wot care antitancuri sunt mai bune,(mai mobile, blindaj bun si daune) cele rusesti sau germane?
dau funda!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de tier... la ce precizie are BL-10-le rusesc, ajungi sa preferi damage la jumate', dar macar sa stii ca lovesti cind tragi in ceva...

| 0x11111051 a răspuns:

Dupa lvl 6, cele rusesti le intrec pe cele germane. Ceea ce este drept este ca procentul este +2%. Prin asta vreau sa zic ca ele aproape nu se deosebesc. Toate depinde de miinele conducatorului.