| Vacaru_Flavius_1984 a întrebat:

Salut lume! Asta este o intrebare pentru cei care joaca dragon city. Vreau sa aflu cum fac rost de un pure dragon fara sa platesc bani reali sau geme sau sa-l castig undeva. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Eduard_3630 a răspuns:

Intai iti faci 2 Legendari care se fac din Cool Fire Dragon + Cool Fire Dragon. Apoi imperechezi cei 2 legendari si recunosc ca trebuie sa incerci de mai multe ori ca sa iasa direct pur.Dar eu iti recomand sa incerci pana iese pur. Sper ca te-am ajutat. Funa?