| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca dragon city pe facebook: cum fac rost de soccer dragon?

Răspuns Câştigător
| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Buna poti face soccer dragon din firebird si star am un frate care joaca si joc si eu sau fire dragon + vulcano dragon (mie asta mi-a iesit) :*

5 răspunsuri:
| TonyTZu a răspuns:

Nu cred ca se joaca nimeni acest joc dar cred ca o sa primesti un raspuns bun frate.

| IonutAndrei000 a răspuns (pentru TonyTZu):

Pai eu stiu niste persoane care joaca

| TonyTZu a răspuns (pentru IonutAndrei000):

Si de ce nu ii intrebi pe ei?

| StEaUaVLAD a răspuns (pentru TonyTZu):

Salut scuze dar am vazut mesajul si voiam sa iti zic joaca 10 milioane de playeri si jocul e pe facebook...

| georgianastefi a răspuns:

Si eu joc Dragon City si am peste 50 de prieteni care il joaca si sunt in crestere.