| SELtY a întrebat:

Salut lume. De curand am incercat sa imi downloadez Metin2Ro direct de la ei de pe site. Am mai avut Metin2Ro inainte cand nu era Gameforge Live. Mi se pare cea mai mare prostie chestia cu Gameforge Live. In fine si cand imi ruleaza downloadarea imi zice 99/100% si o ia de la capat si tot asa. Am uitat sa mentionez? URASC GAMEFORGE LIVE! Deci daca exista vreo informatie utila care sa ma scoata din incurcatura... apropo am Windows XP. Multumesc frumos.winking

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Descarca fisieru asta http://www.girlshare.ro/32889883.4
si pune-l intr-un folder si deschide-l,
e fisieru ala cu care pornesti metinu, o sa iti descarce tot clientu fara probleme.

| SELtY explică (pentru IFlorin97):

Primesti o fundita daca merge big grin

| SELtY explică (pentru IFlorin97):

Iti multumesc foarte mult esti foarte tare. Nu te supara ai cumva si un fishbot ceva? Daca se poate bineinteles.

| SELtY explică (pentru SELtY):

Ai vreun fishbot?

5 răspunsuri:
| SELtY explică:

Heii... nu merge cica hack shield update error crying

| SELtY explică:

Numai numai gata gata merge merge