| Duce a întrebat:

Salut lume.
Va rog sa imi raspundeti la o intrebare, cine ma ajuta cel mai mult primeste FUNDA!
Am NVIDIA 8600 GT, 2GB RAM si procesorul Intel(R) Pentium(R) 3.06 GHZ. Iar Nfs carbon mi se misca cu lag. de ce?
Nu mi se pare normal la ce sistem am sa mi se miste cu lag. adica totusi straight face Va rog eu mult sa gasiti o solutie si sa imi dati raspunsul cat mai repede!

1 răspuns:
| anonimuueg a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/