| Duce a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati un raspuns bun cu lux de amanunte. Sistemul meu este :NVidia 8600 GT, Pentium 4, 3.06 GHz. 2GB of Ram... si windows 7 nu mi se misca tocmai bine. de ce? { Funda }

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Procesorul ala e slab, foarte slab. Incearca un upgrade macar la dual core sau core 2 duo (asta daca permite placa de baza daca nu schimb-o si pe ea)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba celorlalti, procesorul e vechi rau.

| wwShad0w a răspuns:

Daca incerci sa te joci jocuri gen : Prototype 2, Spiderman : Shattered Dimension, Battlefield 3, Call of Duty : BO 2, MW3, MW2 ( pe setari high - medium - ultra ) normal ca nu iti merge... joaca si tu pe Low si cu rezolutia la 800x600, fundita?