| DjCriss a întrebat:

Salut lumeee :X :X am nevoie urgenta de un ajutor! vreau sa descarc ceva de pe linkul asta http://tinyurl.ms/5gkn si nu cam merge :(( ma ajutati va rog! e urgent a da si scuze de categorie dar e cea mai populata

6 răspunsuri:
| Valentin333 a răspuns:

Nu o sa te ajute nimeni pentru ca nu ai pus la categoria potrivita! Intelegeti odata ca trebuie sa puneti intrebarile la categoriile potrivite. De obicei eu cand vreau sa ajut pe cineva imi aleg o categorie la care ma descurc mai bine si acolo intru. Tu trebuia sa pui intrebarea asta la Jocuri Pc/online.

| DjCriss explică:

Offff ma deci am inteles si eu pusesem pe adolesenti intrebarea dar happy asta este si am inteles care este treaba! daca vreti sa ma ajutati dati add la digeicriss YM dac nu nu si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresita si postarea si constatarea.Nici o categorie nu este populata, poate vizitata si nu este Dragoste si sex ci Adolescenti.

| Amilik a răspuns:

Ti-asi recomanda sa incerci sa downloadezi de pe alt link pentru ca asta are virusi.

| DjCriss explică (pentru Amilik):

Dar nu-mi pasa daca are virusi! vreau sa descarc zi-mi si mie cum il iau plzz

| Amilik a răspuns (pentru DjCriss):

Tu crezi ca cineva va fi dispus sa isi bage virusi in calculator DOAR ca sa te ajute?! Cauta alt site si poate vei reusi.