| ROGUE07 a întrebat:

Luna trecuta mi-am reinstalat windows-ul si nu imi merge absolut nici un joc din cele pe care le am ( Samp, TeamFortress2 ) exceptand cs 1.6. Pana sa mi-l reinstalez totul mergea perfect, nu aveam absolut nici o problema. Acum nici macar cs 1.6 nu-l pot juca in openGL. mai multe persoane cu aceeasi problema. Pot face ceva? Am laptop ACER ASPIRE E1-531.

Răspuns Câştigător
| alexxanddru21 a răspuns:

Afla ce placa video ai si instaleaza-ti driverul de la placa video. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| GreenSky a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului si descarca diver-ul pentru placa video!
Succes!