| DevaBeast a întrebat:

M-am apucat de scripting in pawno. Cine ma poate ajuta sa fac un gamemode de RolePlay (RP). Ar fi convenabil sa-mi trimite-ti adresa de skype sa discutam detaliat acolo.

1 răspuns:
| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Prietene,tu nu ai cum sa faci un gamemode roleplay, dupa cum ai zis ``m-am apucat de scripting in pawno`` mi-am dat seama ca tu habar nu ai ce semnifica ``#include`` sau orice altceva. daca vrei sa te ajut cu gamemode, da-mi un pm pe skype:ovidiu_03, dar nu am ce sa fac mai mult decat sa iti iau un gm de pe net, si sa ii fac ceva edituri pe placul tau, nu stau sa fac un gamemode moca. ia saptamani, luni, ani. Sper ca ti-am fost de folos!