| Wo0W a întrebat:

Salut ma ajuta si pe mine cineva sa ma inregistrez la lol va rog frumos? ca nu stiu ce sa scriu la surmmoner acolo

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/1c3ZSa8
Click pe link.
La username pui numele userului ce il vei introduce cand te loghezi.
La parola si mail pui parola si mail.
Odata creat, intra pe mailul ce l-ai pus, sa activezi contul dand click pe link-ul de activare.
Apoi intra pe contul tau, si pune un nume (summoner name= numele personajului tau) poti folosi tot numele contului, numele tau, orice.