| Lupu_Catalin_Mihai_Boy_1990 a întrebat:

Joc minecraft, si stiu un server pe care joaca toti colegii mei si nu stiu sa ma inregistrez spune ca trebuie sa scriu /register password ConfirmPassword! Care ma ajuta?

3 răspunsuri:
| TzP a răspuns:

Scrii /register, spatiu, o parola care vrei tu, spatiu, aceiasi parola, Enter. Si apoi cand iti cere sa te loghezi scrii /login, spatiu, parola ta

| Nexon a răspuns:

Intri pe server apoi scrii in chat : /register [orice parola vrei tu, da sa o tii minte ], apoi scrii : /login [si parola pe care ai pus-o la register].

| Lupu_Catalin_Mihai_Boy_1990 explică (pentru Nexon):

Asa stiam si eu dar nu merge cred ca e un bug! mersi oriqm