| ECUCI a întrebat:

Ma joc de ceva vreme nba 2k12. La 'My player' am terminat un sezon, eram Rookie of the year. Dar acum, la inceputul celui de al 2lea sezon imi arata in calendar ca nu mai am nici un meci si cand dau la play next game imi arata ca se incarca si scrie "simulating all the season" sau ceva de genu si se blocheaza dupa. ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Dai restart la 'My player' (modul jocului).
Sau poate 'My player' se termina cand devi Rookye of the year.

| Kimura a răspuns:

Daca ai stii cati se plang de blocaje la nba 2k12...si pe console si pe pc... aparent nu exista nici o solutie