| Kimura a întrebat:

Stie cineva de ce imi 'ingheata' imaginea la nba 2k12 in my player mode?
adica dupa ce termin un meci si vreau sa dau exit,...(ca sa ma duca la conferinta de presa) imaginea se blocheaza si nu se mai aude nimic...si daca-l bag in bara si dupa inru iar e doar un ecran negru.
daca stiti vreo solutie va multumesc...app chestia cu dezactiveaza auto save nu merge

1 răspuns:
| Ionut_Eugen_Cucu_1995 a răspuns:

Si mie la fel imi face, credeam ca sunt singurul. Eu am incercat sa ii iau alt crack sau crack fix ceva dar nimic tot asa face. ps: "Asteptam solutii pentru rezolvare"