| AdyAdytzul a întrebat:

Ma joc Farming simulator 2013 si de la 60 fps scade la 10-12! Cum rezolv? Jocul ar trebui sa mearga bine, am toate cerintele! Funda!

Sistem: -MS Windows 7 Ultimate 32-bit SP 1

-Intel Pentium Dual CPU E2180 @ 2.00 ghZ

- 2 GB RAM

- NVIDIA GeForce 8600 GT Daca imi iau alta versiune de Farming Simulator va merge mai bine?

1 răspuns:
| FollowMeNow a răspuns:

Ce configuratie ai? din ce ne-ai spus tu nu imi ramane sa iti sugerez decat sa scazi detaliile, gen dezactivezi verticalsync, si scazi la cel mai mic nive antialiasing si antisotropic