| Valy2000 a întrebat:

Ma joc GTA San Andreas de ceva timp si nu pot trece de misiunea Cesar Vialpando cand trebuie sa dansez cu masina am incercat de multe ori si pur si simplu nu pot trece la fel si cea cu dansul pe plaja...As vrea sa imi dati cateva coduri pentru misiuni cu care sa fac mai usor puncte nu chestii de genul 'savegame', stiu ca am folosit acum 2 ani un asemenea cod si am trecut usor.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| LowHunter a răspuns:

Pai nu prea exista asta ceva cod ca sa treci misiuni decat cu savegame dar daca nu le pot trece trebuie la misiunea cu cesar sa dansezi cu butoanele 8, 4, 2, 6 din dreapta tastaturii iar aia de pe plaja e prea simpla trebuie sa te concentrezi cand dansezi si sagetilea alea apar an cercul ala sa dai imediat butonul ce til cere an joc, sper ca te-am ajutatbig grin