| tibidede a întrebat:

Salut ma joc prototype 1 nu 2 si sunt la misiunea 2 ma alearga un elicopter si trage in mine cu un proectil si zboara o masina si o prind in mana ce buton trebuie sa apas casa arunc masina in elicopter? Va rog sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Păi, uită-te mai bine când trebuie să arunci maşina în elicopter căci scrie ce buton trebuie să apeşi dar ţin minte, că mai întâi trebuie să pui ţinta, şi după să o arunci dar nu mai ţin minte pe ce buton, dar vezi că ţie acolo trebuie să îţi scrie în engleză cu roşu pe ce buton să apeşi.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Pai da dar imi spune de mouse adica de maus dar nu spune ce buton si pe net nu imi da cum fac sa trec m-am saturat sa raman la misiunea aia?

| Ryuunosuke a răspuns (pentru tibidede):

Păi, probabil pui pe click 2 ţinta după arunci de pe click 1, îţi scrie cumva ceva de mwheeldown, sau mwheelup?

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Am incercat asa apas de mii de ori degeaba, am apasat si pe space si pe shift daca afli care este imi spui.Si dau Funda.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

ZIce sus deasupra in stanga, HDTO(TAB)and Move the Mouse to switch Target? ce trebuie sa apas?

| Ryuunosuke a răspuns (pentru tibidede):

Apasă tab după pe mouse.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Bine hai ca incerc.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Am apasat tab si dupa click stanga de mai mult ori n-ar nu merge trebuie sa pot misca tinta cea rosie dar nu stiu cum casa imi apara pe eliccopter sau oameni unde so arunc dar nu stiu cum sa misc tinta am miscat si de mouse?

| Ryuunosuke a răspuns (pentru tibidede):

Apeşi pe tab până se pune pe elicopter, sau încerci să mişti cu mouse-ul.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Am incercat dar o fii un buton nu stiu dar daca afli ma poti ajuta.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

DaNyCs am aflat in joc dupa e iau masina si dupa click normal o arunc dar la misiune nu merge pentru ca trebuie sa put tinta rosie si nu stiu cumj daca afli care este butonul poti sa-mi spui ok.

| Ryuunosuke a răspuns (pentru tibidede):

Pe tab se pune.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Da se pune pe tab dar trebuie sa se puna una mai mica ca toate si rotunda pe tab nu este rotunde am vazut pe youtube.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Da am incercat in joc asa este se pune pe tab si arunci dar nu stiu de ce nu merge in misiune?

| Ryuunosuke a răspuns (pentru tibidede):

PEntru că trebuie să aştepţi oleacă şi să apeşi de mai multe ori aşa îmi făcea şi mie.

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Da am incercat merge in joc dar in misiune nu merge nu stiu ce are? Poate nu o fi jocul bun daca poti sa imi dai si mie un link cu jocul sa fie bun?

| Ryuunosuke a răspuns (pentru tibidede):

Http://oceanofgames.com/prototype-1-free-download/ poţi să îmi dai fundiţa aia pls?;))

| tibidede explică (pentru Ryuunosuke):

Da tio dau da am trecut de misiune dar ma da afara din joc la un interval de timp spune ca este o problema dc?