| andreikevin a întrebat:

Ma joc top eleven pe facebook dar am o problema foarte enervanta.Cand intru la transferuri, nu pot vedea toate licitatiile, ci decat pe cele care mai au de la 40 de minute in sus, am incercat cu alte conturi si nu apare aceeasi problema. Este vreo setare pe care nu o vad sau vreun bug? De-asemenea vreau sa stiu daca pot sa resetez echipa in caz ca nu pot rezolva problema...Multumesc!

1 răspuns:
| StarAlex a răspuns:

Pai daca doar pe alex le gasesti iti recomand sa dai reincarcare la pagina