| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema legata de facebook.
De doua zile nu-mi mai apare pe "wall" postarile (imi arata de parca n-am postat nimic niciodata).
Exista o setare pe undeva care-mi scapa sau este ceva temporar?
Ideea este ca nu pot vedea de postez, decat daca-mi comenteaza un prieten si intru pe comentariul lui.
Prietenii mei vad toate postarile, dar eu sunt restrictionat.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poate ti-ai pus peretele pe invizibil!

| Mikyyela a răspuns:

Probabil, are ceva facebookul tau. Problema de la el. Nu are legatura cu windows.