| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare si as vrea niste sugestii de jocuri! Va rog frumos dau funda! Cam asa arata PC-ul:
Windows 7 32-bit
Intel B960 processor (2. 2GHz, 2MB L3 cache)
NVIDIA GeForce GT 620M with 1 GB Dedicated VRAM
4 GB RAM

2 răspunsuri:
| Cliar a răspuns:

Bauiesc ca procesorul este dual core. Atunci incearca : far cry ( 1 ), saints row 2, crysis 1, batman arkham asylum, spider man web of shadows, prototype 1 ( posibil sa iti mearga si 2 ), assassin's creed 2, assassin's creed brotherhood. Sper sa iti placa jocurile, eu le-am jucat si majoritatea o sa ti le duca bine sistemul tau.

| anonim_4396 explică (pentru Cliar):

Am mai incercat Crysis 1 si a mers binisor deci si celelalte ar trebui sa mearga bine.