| alex9911896 a întrebat:

Salut ma pot juca Dota2 cu aceste"System Requirements"?

Windows 7 Ultimate 64-bit
Procesor: Intel(R) Celeron(R)
CPU: 3. 06GHz
2MB RAM
DirectX 11
NIVIDIA GeForece 6200 TurboCache(TM)

Repede va rog frumos dau funda mare! Mersi

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ceva SH la maxim 200 RON (HD 4870, de exemplu, poate un 5770 sau 6770 daca le gasesti ieftin).

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope. Placa aia video e antica.

| alex9911896 explică (pentru KodrutZ):

Okey,mesi cred ca maine mi-a schimb ce imi recomanzi

| alex9911896 explică (pentru KodrutZ):

Daca ai putea te rog imi dai si un site unde sa fie sub 200 ron? alea carea mi-ai zis tu mersi mult

| KodrutZ a răspuns (pentru alex9911896):

Vezi pe sectiunea de vinzari a forumului ComputerGames.ro. Daca cumva esti din Iasi/imprejurimi, ai si forum.cs.tuiasi.ro, forumul studentilor de la Poli, unde se vind o gramada de chestii la preturi decente.

| KodrutZ a răspuns (pentru alex9911896):

Ceva SH la maxim 200 RON (HD 4870, de exemplu, poate un 5770 sau 6770 daca le gasesti ieftin).