| AlinWoW a întrebat:

Salut ma puteti ajuta cu niste site-uri de giveaways pentru steam keys?

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Nu exista asa ceva, site-uri acelea merg pe faptul ca pe site sunt reclame din care ei fac bani, iar invitand prietenii tai ei fac mai multi bani. Chiar daca ai atins numarul necesar de persoane invitate, iti da un "survey" care nu se completeaza niciodata si ramane asa.

| AlinWoW explică (pentru S8N):

Eu stiu cateva site-uri pentru asa ceva... si exista tocmai de aceea am intrebat. sunt unele care ofera anumite jocuri "free" in schimbul unui subscribe sau like a unei anumite pagini de faceboook respectiv cont Youtube. Eu doar doream alte site-uri in afara de cele pe care le stiu deja. Multumesc oricum pentru opinie. big grin