| anonim_4396 a întrebat:

Mai merita sa imi cumpăr o consola ps4 in 2018? Sau ar trebui sa fac altceva cu banii?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Va merita si in 2020 dar asta depinde daca esti gamer sau nu. Ce ps3-ul ar trebui aruncat la gunoi? Sunt foarte multi care inca folosesc ps2...

| Bogdan323 a răspuns:

După părerea mea nu se mai merită!
Pe banii de ps4 îți poți cumpăra un PC pe piese sau gata asamblat pe care o să îți meargă jocurile pe care le jucai pe ps4.
+Pe un PC poți să faci și alte lucruri, nu numai sa te joci, iar jocurile pentru PC sunt mai ieftine decât cele pentru ps4.