| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Mam apucat sa ma joc dying light pe pc.Nustiu cum sa salvez ma joc 1-2-3 ore pe joc si merg la pat noaptea si nu pot sa dorm am apasat pe toate butoanele de la tastatura sau este cand dorm si ies dupa din joc si nu-mi ramane salvat.Imi puteti spun exact cum salvez jocul dying light va rog frumos.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Robotzzzi explică:

Trebuie noaptea sa mergi la pat si sa te culci am inteles.

| Ghita_George_1993 a răspuns:

Am jucat timp de 9 ore continuu, jocul mi-a parut bestial, insa cand am iesit din joc... am intalnit aceeasi problema ca si tine. Daca ai gasit undeva raspunsul, te rog frumos fi amabil si spune-mi si mie! Mult succes!