| anonim_4396 a întrebat:

merge Black Ops 2 pe urm :sistem : : rocessor:Intel Pentinum Dual Core T4400 2.20 ghz, DIrectx11, Placa Video : Intel(R)4 Serries Express Va rog raspundeti doar cei care va pricepeti!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Mooooor cand vad raspunsul taurolling on the floor)))))Ai zis cea mai mare prostie din univers,cum naiba sa conteze numai memoria? El a zis ce trebuia,daca zicea numai memorie nu ne ajuta cu nimic,tocmai marca placii video e cheia,si ca sa fiu on-topic: Nu,nu va merge, placa video e prea slaba, e integrata, dar daca ai pc poti cumpara o placa video dedicata si vei putea juca linistit acel joc, daca e laptop nu ai nicio sansa

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Memoria placii video trebuia sa zici NU marca, asa nu avem de unde stii...

| lpavel a răspuns (pentru bogdan324):

Bravo! Desteptule, sa cresti mare in cap...

| bogdan324 a răspuns (pentru lpavel):

laughing Mersi tongue

| anonim_4396 explică (pentru bogdan324):

Merge battlefield Bad Company 2?

| bogdan324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Va merge dar destul de greu, iti recomand call of duty 4 modern warfare, modern warfare 2 si 3

| anonim_4396 explică (pentru bogdan324):

Ok mersi, gta 4, unii mi-au zis ca da, altii ca nu...

| bogdan324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gta 4? Daca il iei pe ala iti va merge extrem de greu, cu tot cu setari minime

| bogdan324 a răspuns (pentru lpavel):

Mooooor cand vad raspunsul taurolling on the floor)))))Ai zis cea mai mare prostie din univers,cum naiba sa conteze numai memoria? El a zis ce trebuia,daca zicea numai memorie nu ne ajuta cu nimic,tocmai marca placii video e cheia,si ca sa fiu on-topic: Nu,nu va merge, placa video e prea slaba, e integrata, dar daca ai pc poti cumpara o placa video dedicata si vei putea juca linistit acel joc, daca e laptop nu ai nicio sansa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge din cauza placii video. PLaca video este foarte proasta