| Ady5890f a întrebat:

Salut! merita un iphone 11 de 64 gb acum in 2022 inceput de 2023?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"merita un iphone 11 de 64 gb acum in 2022"

- totul ține aici de preț. Deci la câți bani?

| Ady5890f explică (pentru sierra1):

Daca te intereseaza asa mult pretul e 1200 de lei negociabil
Intrebarea nu s-a rezumat la pret bos traiti ar familia
S a referit la din astea gen ca si camera ca sistem de operare da unde dai si unde crapa ayaye

| sierra1 a răspuns (pentru Ady5890f):

NU mă interesează deloc telefonul tău și nici prețul lui.

DAR intrebi "merita un iphone 11... " or la o astfel de introducere, prețul e obligatoriu, altfel vorbim povești

| Ady5890f explică (pentru sierra1):

No bine bosu meu zi acum merita sa imi cumpari iphone 11 64 gb de la un prieten cu 1200 de lei? are sanatatea bateriei 88%

| sierra1 a răspuns (pentru Ady5890f):

Decizia e a ta... dar un tel de trei ani, e cam pe "ducă". Vorbind de preț, la 1000 lei sunt zeci și zeci de vânzare (și ăla e prețul cerut nu dat!)

https://www.olx.ro/......e-11-64gb/

| Sila1 a răspuns:

Octordle is a very popular Wordle-based word game. Octordle differs from Wordle in a few ways, but most notably in the word count when played. With Wordle the player is trying to guess a five letter word but with Octordle the player is guessing eight five letter words at a time https://octordlegame.io