| Fananime24580 a întrebat:

Mai merita iPhone 11 pro max in 2022?

Răspuns Câştigător
| Cutezătorul4k a răspuns:

Folosesc 11 pro max de aproape 3 ani Și pot spune ca e fabulos Bateria tine foarte bine si acum, ecranul e superb, sunet clar si bun, poze clare, luminoase
Eu zic ca merita, mai ales ca o sa primeaaca actualizări software pentru mult timp

| Fananime24580 explică (pentru Cutezătorul4k):

Îți multumesc! Adica vreau sa ma duca in vreo 3 ani sau chiar 4?

| Cutezătorul4k a răspuns (pentru Fananime24580):

Te duce lejer 3 ani fara problemewinking
Recomand cu toata încrederea

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fiindca este mult prea scump.
Recomand Samsung care este la fel de performant ca si ipone-ul dar la apoape juma de pret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone-ul este foarte fiabil si are un suport software destul de indelungat. In mod normal daca il gaseti la un pret bun, da merita, dar depinde de ce asteptari ai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este magistral telefonul asta, îl avea varu' și era fabolous

| MihaiSpeedster a răspuns:

Depinde ce vrei de la telefon. Dacă e fiță și vrei să te aprecieze lumea pentru ce telefon ai, atunci nu merită…. Daca vrei un telefon bun, cu care să faci poze mișto, care sa ruleze fara probleme tot ce faci tu zi de zi, FB, Insta, email, whatsapp, Uber, Glovo and ***, atunci absolut da, e un telefon perfect

| Fananime24580 explică (pentru MihaiSpeedster):

Mai mult in viata de zi cu zi care sa ma tina pe un termen lung

| Cutezătorul4k a răspuns (pentru Fananime24580):

Te tine linistit, stai fara nici o grija
De unde il cumperi?